Talimatlar

İstanbul havaalanından:

Servis otobüsü sizi 16TYL için Taksim'e götürür. Rotadaki son durak. Servisler her yarım saatte bir hareket ediyor ve 24 saat çalışıyor. Yolculuk trafiğe bağlı olarak 1:30 dakika sürecektir. Taksim'den aşağıdaki talimatları izleyin.
Tren istasyonundan:

Tren istasyonunun hemen önünde bir tramvay hattı var. Yiyecek büfelerinden birine bir jeton (2.50TYL) alın ve sağa doğru giden tramvayya KABATAS'a gidin. Çizginin sonuna kadar sür. KABATAŞ'a indiğinizde caddenin karşısındaki Füniküler'e giden işaretleri takip edin ve yer altına inin. Başka bir jeton al (2.50TYL) ve fünikülerle Taksim Meydanı'na git, ardından aşağıdaki talimatları takip et.
Taksim meydanından:

1) Füniküler'ten çıkan merdivenin hemen önünde, ortasında bir anıt bulunan küçük, çimenli bir park göreceksiniz. Caddeyi anıtın karşısına geçtikten sonra, ISTİKLAL Caddesi'nde oturan Burger King'e doğru giden LEFT'e giden tramvay hatlarını takip edin. (İstiklal, genellikle günün veya gecenin herhangi bir saatinde genellikle yayalarla dolu büyük ve yoğun bir alışveriş caddesidir.)
2) ATIF YILMAZ'a varıncaya kadar İSTİKLAL'i yaklaşık 5 dakika yürüyün. Aga Camii camisi sağda, sen de solundasın.
3) DOĞRU ATIF YILMAZ'a çevirin ve KUCUK BAYRAM'da sola dönene kadar yaklaşık 1 dakika yürüyün.
4) KUCUK BAYRAM üzerine LEFT döndürün. (Sola dönebileceğiniz ilk cadde budur)
5) SAĞ'ı TOPRAK LULE üzerine getirdiğinizde, hemen 1 No'lu solunuzda Chillout Lya'yı göreceksiniz.
Check-in alt kattaki bardadır *

© 2019 Chilloutlya Pansiyon ve Dinlenme Salonu. Tüm hakları saklıdır | Tarafından dizayn edildi 2DoPublicidade.