Hakkımızda

Chilloutlya Hostel & Lounge

15 saniyede, haftasonu 2 milyon kişinin ziyaret ettiği Taksim'de Chill Out Lya'da kalarak ünlü gece hayatına ya da mağazalara gidebilirsiniz. Hostelden, metro istasyonuna ve tüm toplu taşıma araçlarına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. 100 yaşın üzerinde, yüksek tavanlı ve her biri diğer odalardan farklıdır; evinizdeki gibi güvenli, konforlu ve huzurlu hissetmenizi sağlarız. . Sınır olmadığına ve insanlarda farklılık olmadığına inanıyoruz.

Eğer bir kültür için buradaysanız, 30 dakika yürüyerek geçmişi hissedeceksiniz. Taksim ChillOut Lya, tüm olanaklar için en iyi konumdur. Hayattan gelen her şeyin hem en ucuz hem de en pahalı olduğu böyle bir yer.

Barımız sabah 13:00 to 04:00 arasında açıktır. Sabah saat 08:30 to 10:30 saatleri arasında Türk usulü Türk usulü kahvaltınızı yapabileceğiniz açık büfe kahvaltı, dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışırken, salonda dinlenin, dünya kanallarını izleyin, DVD veya kütüphaneden kitap ve dergi al, burada sahip olduğumuz oyunları oyna. Akşamları, dünya müziği arasında, Taksim'deki en iyi fiyat olan kokteyl ve biraların tadını çıkarabilirsiniz. Tereddüt etmeden tüm yerlerin sahip olabileceği eksiklikleri bize bildirmekten çekinmeyin, talepleriniz için buradayız. Özel isteklerinizi önceden bize bildirdiğinizde daha yararlı olabiliriz.

İstanbul'da Chilloutlya Hostel & Lounge'da tüm anlarınızın tadını çıkarın.

Şimdi Rezervasyon Yaptırın

© 2019 Chilloutlya Pansiyon ve Dinlenme Salonu. Tüm hakları saklıdır | Tarafından dizayn edildi 2DoPublicidade.